Parki magazynowe
DL Invest Group

Parki magazynowe
DL Invest Group

DL Invest Park

Kluczową role w strategii DL Invest Group odgrywają centra logistyczno-magazynowe funkcjonujące pod marką DL Invest Park. Wsłuchanie się w potrzeby najemców oraz uważne śledzenie trendów na rynku powierzchni magazynowych owocują obiektami o najwyższym standardzie klasy A, gwarantującymi pełną infrastrukturę towarzyszącą i szereg udogodnień dla użytkowników nieruchomości.  

DL Invest Group dobiera najlepsze lokalizacje pod kątem realizowanych projektów. Punktem wyjścia dla każdej analizy inwestycyjnej jest zawsze najemca oraz jego  pracownicy. Całą wartość inwestycji – od designu przez wykonanie aż po funkcjonalność – buduje się z uwzględnieniem potrzeb ludzi, którzy w centrum będą spędzać istotną część swojego życia, ale także zgodnie z ideą zrównoważonego budownictwa.

Obiekty wyposażone są w pełną infrastrukturę przylegającą, w tym zwłaszcza w bezkolizyjne węzły komunikacyjne zapewniające bezpośrednie połączenie z najważniejszymi w regionie drogami krajowymi i wojewódzkimi, dzięki czemu możliwa jest optymalizacja czasu, zasobów i kosztów. 

Parki logistyczne DL Invest Park zapewniają komfort pracownikom nie tylko w zakresie ergonomii pracy, ale również dzięki ponadstandardowym rozwiązaniom, np. kantynom pracowniczym czy terenom rekreacyjnym, pozwalając najemcom budować swój employer branding.

DL Invest Park Dąbrowa Górnicza
DL Invest Park Siewierz

Rozbudowana komunikacja publiczna, bezkolizyjna komunikacja z głównymi trasami, kantyna dla pracowników, dwa niezależne przyłącza energii czy też zagwarantowanie nieograniczonej ekspansji w ramach nieruchomości… 

To tylko część atutów umożliwiających długoterminowy i stabilny rozwój najemców powierzchni magazynowo-logistycznych w ramach projektów DL Invest Park.

Nasze portfolio