AMMEGA w DL Invest Park Czechowice Dziedzice!

Firma AMMEGA wynajęła powierzchnie w obiekcie magazynowym należącym do DL Invest Group. DL Invest Park Czechowice Dziedzice to nowoczesna inwestycja zrealizowana w formule built-to-suit.

❓Czy wiesz że:
Powierzchnie magazynowe oferowane przez DL Invest Group gwarantują możliwość ekspansji oraz elastycznej aranżacji powierzchni w całym okresie użytkowania projektu? Wsłuchanie się w potrzeby najemców oraz uważne śledzenie trendów na rynku powierzchni magazynowych owocują obiektami o najwyższym standardzie klasy A, gwarantującymi pełną infrastrukturę towarzyszącą oraz szereg udogodnień dla użytkowników nieruchomości!

👉 AMMEGA jest firmą o zasięgu globalnym, działającą w ponad 40 krajach, która zdecydowała się na lokalizację swojego oddziału w DL Invest Park Czechowice Dziedzice.
„Nasz ponad 6000 zespół pracowników – będąc częścią efektywnej organizacji – rozwija swoją karierę w globalnym środowisku, korzystając z naszego światowego doświadczenia w dziedzinie taśm przenośnikowych, układów przenoszenia napędu, układów hydraulicznych i usług biznesowych. Zrównoważone podejście biznesowe firmy AMMEGA zapewnia bezpieczne i stabilne środowisko pracy, z dużym szacunkiem dla rozwoju zawodowego pracowników i dobrego samopoczucia.
Marki należące do Grupy Ammega to zaawansowane i wysokiej jakości rozwiązania w zakresie pasów dla 20 różnych gałęzi przemysłu, takich jak globalna logistyka, produkcja żywności, sprzęt fitness, sprzęt gospodarstwa domowego i produkcja energii.

Polska jest jednym z ponad 40 krajów, w których działa AMMEGA. W Polsce są to dwa zakłady produkcyjne, dla Megadyne w Bydgoszczy i Ammeraal Beltech w Szczecinie oraz Centrum Rozwiązań dla Biznesu Ammeraal Beltech w Czechowicach. Wraz z Business Service Center w Katowicach polskie podmioty zatrudniają dziś ponad 500 osób, co stanowi blisko 10% pracowników Ammega na całym świecie.”